SportHód Judo sikerek Szolnokon

2018. április 15., vasárnap

Hód Judo sikerek Szolnokon

Április 14-én Szolnokon a Tiszavirág Arénában rendezték meg a II. Rákóczi Ferenc Kupa - Bíber Pál Nemzetközi és Regionális Diák Rangsorversenyt.

Négy tatamin, hat súlycsoportban mérték össze erejüket a sportolók.

A vásárhelyi HÓD JUDO SE 3 korcsoportban volt érdekelt. Küzdőszellemük, felkészültségük eredménye 5 dobogós helyezés és a Diák B korcsoportban az összesített pontverseny győztesének járó kupa elnyerése.

A HÓD JUDO SE eredményei:

Aranyérmesek:

Nagy Noémi Katalin I. Helyezett, +49kg, Diák B (2007)

Ocsák Nimród Zsombor I. helyezett, -50kg, Diák B (2007)

Ocsák Soma Zénó I. helyezett, +60kg, Diák B (2007)

Ezüstérmes:

Zaka Petra II. helyezett, -32kg, Diák A (2006)

Bronzérmes:

Varga Szabolcs Dominik III. helyezett, -32kg, Diák B (2007)

Helyezetlenül zárt az egyik legnépesebb súlycsoportban, de szintén szépen küzdött:

Vida Máté, -30kg, Diák C (2008)

A Diák B korcsoportban az összesített pontverseny győztese a HÓD JUDO SE lett

Felkészítők: Hangyási Dávid Botond, Pfeffer Árpád, Ocsák Zoltán

A dobóteljesítményen múlt a győzelem

Már a találkozó elején eldöntötte a győzelem sorsát a Nagykőrös a Hódtói Sportcsarnokban. A...
Tartós útlezárások Vásárhelyen

A tram-train építése miatt Hódmezővásárhely több pontján és útszakszán...

Szóljon hozzá Ön is!

És ezt már olvasta?

Egy hét múlva kiderül
Egy hét múlva kiderül Idegenben kell kiharcolniuk a felsőházban maradást, mert Békés elleni meccsén az utolsó másodpercben egy bravúr hármassal nyertek a vendégek.

Csongrád Megyében is kezdődik a szúnyogirtás
Csongrád Megyében is kezdődik a szúnyogirtás A központi szúnyoggyérítési programot a katasztrófavédelem irányítja. Az önkormányzatok saját költségvetésük terhére önállóan is végezhetnek szúnyoggyérítést.

Fényesi Tóth János meghitt irodalmi estre várja a vásárhelyieket
Fényesi Tóth János meghitt irodalmi estre várja a vásárhelyieket Nevét az irodalomkedvelő közönség 2012-től ismerhette meg, a Vásárhelyi Estékkel. Most új sorzatának második estje lesz április 23-án.

Aranyos Bóbiták
Aranyos Bóbiták Évek óta a deszki Maros Menti Fesztivál állandó fellépői a BFMK gyermek néptánccsoportjai. Idén a 8-10 éves csapat, a Bóbita csoport képviselte az intézményt.

Óriáscsiga és futókacsa – állati jó óra a könyvtárban
Óriáscsiga és futókacsa – állati jó óra a könyvtárban Rendhagyó természetismereti foglalkozást tartott kisiskolásoknak a Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete és az Országos Állatvédelmi Alapítvány.

Nézze meg mind a 34 tervpályázatot!
Nézze meg mind a 34 tervpályázatot! A városvezetés által tavaly meghirdetett Könyvtár és tudásközpont építészeti megfogalmazása építészeti pályázat valamennyi tervét értékelhetik az olvasók is.