SportHód Judo sikerek Szolnokon

2018. április 15., vasárnap

Hód Judo sikerek Szolnokon

Április 14-én Szolnokon a Tiszavirág Arénában rendezték meg a II. Rákóczi Ferenc Kupa - Bíber Pál Nemzetközi és Regionális Diák Rangsorversenyt.

Négy tatamin, hat súlycsoportban mérték össze erejüket a sportolók.

A vásárhelyi HÓD JUDO SE 3 korcsoportban volt érdekelt. Küzdőszellemük, felkészültségük eredménye 5 dobogós helyezés és a Diák B korcsoportban az összesített pontverseny győztesének járó kupa elnyerése.

A HÓD JUDO SE eredményei:

Aranyérmesek:

Nagy Noémi Katalin I. Helyezett, +49kg, Diák B (2007)

Ocsák Nimród Zsombor I. helyezett, -50kg, Diák B (2007)

Ocsák Soma Zénó I. helyezett, +60kg, Diák B (2007)

Ezüstérmes:

Zaka Petra II. helyezett, -32kg, Diák A (2006)

Bronzérmes:

Varga Szabolcs Dominik III. helyezett, -32kg, Diák B (2007)

Helyezetlenül zárt az egyik legnépesebb súlycsoportban, de szintén szépen küzdött:

Vida Máté, -30kg, Diák C (2008)

A Diák B korcsoportban az összesített pontverseny győztese a HÓD JUDO SE lett

Felkészítők: Hangyási Dávid Botond, Pfeffer Árpád, Ocsák Zoltán

A dobóteljesítményen múlt a győzelem

Már a találkozó elején eldöntötte a győzelem sorsát a Nagykőrös a Hódtói Sportcsarnokban. A...
Tartós útlezárások Vásárhelyen

A tram-train építése miatt Hódmezővásárhely több pontján és útszakszán...

És ezt már olvasta?

Vásárhelyen a futás ikonikus alakja
Vásárhelyen a futás ikonikus alakja Monspart Sarolta igazi táj- és hosszútávfutó-legenda, akiért az egész ország hónapokig aggódott, amikor egy kullancscsípés miatt majdnem meghalt

Tovább enyhül a belváros forgalma
Tovább enyhül a belváros forgalma Március 31-én adják át a Keleti elkerülő utat, amely Hódmezővásárhely központját naponta 2-3000-el kevesebb járművel tehermentesíti.

Egészséghét a mindennapi egészséges életmódért
Egészséghét a mindennapi egészséges életmódért Március 18-22-e között Egészséghetet szervezett az Oldalkosár utcai óvoda. Főszerepet kapott a szájhigiénia, a mozgás, a vízivás. Képekkel.

Vásárhely és Makó kapcsolatát a művészek is erősítik
Vásárhely és Makó kapcsolatát a művészek is erősítik A makói Natura Marosmenti Művésztelep alkotóinak képei és plasztikái a Tornyai János Múzeumban csoportos kiállításon tekinthetők meg. Képekkel.

Erős ellenfél - még erősebb felállásban
Erős ellenfél - még erősebb felállásban Utolsó idegenbeli bajnokiján lépett pályára az NB I/B Zöld csoportjának alapszakaszában a Vásárhelyi Kosársuli. A siker most elmaradt.

Magyar kultúra és történelem testközelben

A vásárhelyi Németh László Gimnázium, Általános Iskola egyik osztálya Erdélyben járt a Határtalanul pályázat finanszírozásában. Élménybeszámoló.