SportEgy győzelem egy vereség

2018. február 4., vasárnap

Egy győzelem egy vereség

A Hódmezővásárhelyi FC NB III-ban szereplő felnőtt csapata és HFC II. is folytatta a felkészülést a hónap végén induló megyeegyes bajnoki tavaszra.

A Hódmezővásárhelyi FC NB III-ban szereplő felnőtt csapata a hétvégén az NB II-es Szeged 2011 ellen folytatta a gyakorlást. A fiúk ez alkalommal ugyan kikaptak, de a találkozó kiválóan szolgálta az együttes felkészülését.

A Gyulán rendezett mérkőzésen sem a napsütés és a száraz pálya volt a jellemző a szombati edzőmérkőzésen. A csapatok kifejezetten rossz időben múlatták az együtt töltött 90 percet, amelyen gólból sem volt hiány.

Felkészülési mérkőzésen  Szeged 2011 – Hódmezővásárhelyi FC 3-1 (1-0)

Vásárhelyi gólszerző: Szekér

Szűcs Róbert: „Alapvetően tetszett a mérkőzés és a játék. Küzdelemben és iramban az első félidőben felvettük a harcot, megint pontrúgásból kerültünk hátrányba. Habár kikaptunk, a felkészülésünket ez a mérkőzés is igazán jól szolgálta.”

A Hódmezővásárhelyi FC II. is folytatta a felkészülést a hónap végén induló megyeegyes bajnoki tavaszra. Szintén rossz időben játszhattak a csapatok február 3-án felkészülési mérkőzést. A 90 perc alatt végig hullott az égi áldás, ami alaposan megnehezítette a játékot.

Felkészülési mérkőzésen Hódmezővásárhelyi FC II. – Szentesi Kinizsi SZITE 4-2 (1-1)

Vásárhelyi gólszerzők: Mohácsi, Dékány (2), Marjai

Vinnai István: „Közönségszórakoztató mérkőzés lett volna, ha lett volna közönség, de az eső ezt nem tette lehetővé. Az első félidőben is megtettünk mindent, de addig, míg a Szentesnek az erőnléte jobban bírta, addig partiban voltak. A második félidőben viszont, amikor a friss emberek felkerülte a pályára, akkor erőnlétben jobbak voltunk. Úgy gondolom kijött a sok edzésmunka. Az összjátékunk is nagyon jó volt, ráadásul 2001-es születésű játékosok is szerepet kaptak a csapatban, úgy mint Győrfi Dominik, aki kiemelkedően játszott a mérkőzésen.”

Forrás: hfc1912

Hajszálnyira a győzelemtől

Az utolsó másodpercig nyitott volt a győzelem kérdése, ám végül a taktikusan és...

Havasi Katalin: Vásárhely nem kísérleti terep, hanem az otthonunk!

Havasi Katalin: Vásárhely nem kísérleti...

Elege lett abból, hogy az országos politikai lózungokat hangoztató összellenzéki független...

És ezt már olvasta?

Konferencia a Hunyadiak koráról
Konferencia a Hunyadiak koráról Az Országházban rendeztek konferenciát a Hunyadiaktól napjainkig címmel. Miklós Péter is tartott előadást.

Átadták az új makói levéltárat
Átadták az új makói levéltárat A jövőben Makó és a környező 16 település iratanyaga mellett az egykori Csanád vármegye dokumentumait is az új épületegyüttesben helyezik majd el.

Két lopás két tettenérés
Két lopás két tettenérés A nyomozók előállítottak egy mindszenti fiatalt, aki gyermekkorú társával két nap alatt több alkalommal is lopni indult Hódmezővásárhelyen és Mindszenten.

Itt a csendes gyilkos szezonja
Itt a csendes gyilkos szezonja Rosszullétre panaszkodott egy férfi kedden este,  A tűzoltók mérőműszerei kimutatták a gyilkos gáz jelenlétét a ház helyiségeiben. Néhány fontos tudnivaló.

Jöhet a középdöntő
Jöhet a középdöntő Több száz versenyző közül válogatták be a Máté Taekwondo és Hapkido Közhasznú Sportegyesület vezetőedzőjét a Tv2 Ninja Warrior műsorába.

Motoros a baleset áldozata
Motoros a baleset áldozata Életét vesztette az a motoros, aki egy kamionnal ütközött a 47-es főút és a Rárósi út kereszteződésében.

Győzelem Csorvás ellen
Győzelem Csorvás ellen A vásárhelyi kézilabdás lányok továbbra is hibátlan mérleggel állnak a tabella Gyula mögött a második helyen, 14 ponttal.